• 25 серп. 2020

Перед початком нового 2020-2021 навчального року, в період карантину, запущено власне виробництво захисних масок на потужностях навчально-практичного центру "Кравців; закрійників" Балтського ТВСВ Північного центру професійної освіти. Долучаємо до роботи всіх, хто може і вміє шити. Є потреба у цих масках і ми робимо все можливе, щоб їх виготовити.

Відремонтовано коридор 1 поверху навчального корпусу  №2  Кодимського ТВСВ Північного ЦПО та завершено облаштування входу з пандусом  і  ганку, шляхом укладання тротуарної плитки.

  • 23 лют. 2020

З 2019 року запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом «гроші ходять за людиною».
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» (зі змінами згідно постанови КМУ № 994 від 04.12.2019) Одеський обласний благодійний фонд реабілітації дітей інвалідів «Майбутнє» включений до Переліку реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я України, які здійснюють реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю.
 Реабілітаційна установа надає реабілітаційні заходи за наступними формами захворювань:
- з ураженням опорно-рухового апарату;
- з ураженням центральної і периферичної нервової системи, у тому числі з ДЦП;

Інформація про те, як пройти курс реабілітації в ООБФРДІ «Майбутнє» за Постановою №309 розміщена на сайті www.rc.odessa.ua.  
Контакти ООБФРДІ «Майбутнє» з питань проходження реабілітації в закладі:
 066-477-93-22; 048-724-32-48; 048-722-11-92.

  • 21 груд. 2019
Богдан Жирун

   19 грудня 2019 року відвідав сучасний навчальний заклад Північний центр професійної освіти в моєму рідному селищі Саврань та отримав чудову нагоду взяти участь у у відкритті кількох НПЦ - сфери туризму та громадського харчування. НПЦ відкривав голова Одеської державної адміністрації Максим Куций, а також заступник голови ОДА Віталій Свічинський, представники Департаменту освіти і науки Одеської ОДА Таїсія Абозіна, Лілія Калинчук спільно з місцевою владою та соціальними партнерами навчального закладу. Відвідав центр туризму, обладнаний сучасною технікою, «Стріт кафе» та пекарню.
   Не можу залишити без уваги титанічну працю та творчість керівництва і колективу у створенні НПЦ. Благоустрою території і побудови штучної водойми та водяного млину, відновленого приміщення старих гаражів і створеного на його базі кафе в стилі лофт.
   Цитую « Простіше побудувати нове ніж відремонтувати старе».
   Відвідавши пекарню і відчувши аромат здоби, нахлинули емоції і спогади про дитинство та бабусину випічку. Сміливо можна сказати, що даний заклад створив усі умови для належного навчання та освоєння тої чи іншої професії молоддю. Вірю , що з таких НПЦ виходитимуть справжні кваліфіковані робітники, які так необхідні нашій державі.Останні новини

Top
Шаблон скачали с сайта JooMix.org