Богдан Жирун

   19 грудня 2019 року відвідав сучасний навчальний заклад Північний центр професійної освіти в моєму рідному селищі Саврань та отримав чудову нагоду взяти участь у у відкритті кількох НПЦ - сфери туризму та громадського харчування. НПЦ відкривав голова Одеської державної адміністрації Максим Куций, а також заступник голови ОДА Віталій Свічинський, представники Департаменту освіти і науки Одеської ОДА Таїсія Абозіна, Лілія Калинчук спільно з місцевою владою та соціальними партнерами навчального закладу. Відвідав центр туризму, обладнаний сучасною технікою, «Стріт кафе» та пекарню.
   Не можу залишити без уваги титанічну працю та творчість керівництва і колективу у створенні НПЦ. Благоустрою території і побудови штучної водойми та водяного млину, відновленого приміщення старих гаражів і створеного на його базі кафе в стилі лофт.
   Цитую « Простіше побудувати нове ніж відремонтувати старе».
   Відвідавши пекарню і відчувши аромат здоби, нахлинули емоції і спогади про дитинство та бабусину випічку. Сміливо можна сказати, що даний заклад створив усі умови для належного навчання та освоєння тої чи іншої професії молоддю. Вірю , що з таких НПЦ виходитимуть справжні кваліфіковані робітники, які так необхідні нашій державі.Наталія Яснюк

В Балтському ТВСВ Північного ЦПО проведено акцію "Училище - територія вільна від тютюну".
Пропагуємо здоровий спосіб життя і позбавлення молоді від шкідливих звичок.

Максим Романенко

Кожна людина живе у трьох вимірах: учора, сьогодні, завтра. Учора – це наша історія. Вона бездонна, невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і страждань. Кожен народ, якщо він справжній народ, має свою власну історію та пам'ять, а пам'ять - правда!

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-1933 років.

З метою патріотичного виховання підростаючого покоління, учні Кодимського ТВСВ Північного центру професійної освіти, взяли участь у заході організованому працівниками районної бібліотеки, по вшануванню пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні.

   Учні та праціники Північного центру професійної освіти прийняли участь у святкових заходах, присвячений Дню партизанської слави. Біля пам'ятника партизанам загону "Буревісник" відбувся мітинг, святковий концерт та покладання квітів.
   Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їх пам'яті…» згідно з Указом Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року № 1020/2001.

День фізкультури і спорту відзначає Північний центр професійної освіти!
В рамках свята проведено:
1.Тренінгове заняття «Обираємо здоровий спосіб життя»; тест «Чи маєте ви схильність до вживання алкоголю» та «Чи схильний ти до наркотиків»;
2. Флешмоб «Ранкова зарядка»;
3. Товариська гра з мініфутболу між командами Савранського НВК та Північного центру професійної освіти.

 

Схоже відео

Останні новини

Top
Шаблон скачали с сайта JooMix.org