Професійний вернісаж - 2019!

   На подвір’ї Балтського ТВСВ – гамірно: в рамках проведення Дня відкритих дверей, з метою профорієнтації, приймаємо учнів шкіл Балтщини та сусідніх районів.
Із задоволенням демонструємо майстерні, лабораторії, класи для занять. Розповідаємо про режим навчання та умови, які пропонуємо учням. Діти мають можливість спробувати себе в ролі майстра швейної справи, відчути аграрієм, аби за допомогою досвідченого інструктора провести вантажівку по автодрому.
Особливо приємно, що на вернісаж завітав Балтський міський голова Сергій Мазур у супроводі старшокласників громади – учасників проекту «1 день з міським головою». Гості з готовністю відгукнулися на пропозицію сісти за кермо чи за швейну машинку. Свої перші рядки на тканині зробив і мер Сергій Мазур.
Усіх учасників Професійного вернісажу пригостили ароматною юшкою та нашими улюбленими українськими смаколиками.
Дякуємо колегам-освітянам, усім партнерам, які допомогли в організації та проведенні Професійного вернісажу - 2019! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!
Робота триває. Готуємось до початку нового навчального року – наш заклад має усі можливості надавати дітям гарні знання, практичні навички на сучасному обладнанні, проходження практики на підприємствах легкої промисловості та сільськогосподарського спрямування.
Тож чекаємо усіх бажаючих в нашому закладі – кузні професійних кадрів Балтщини, Північному центрі професійної освіти!

Останні новини

Top
Шаблон скачали с сайта JooMix.org