З Днем працівників легкої промисловості!

Шановні друзі, коллеги, партнери, випускники Балтського профтехучилища різних років, майстри виробничого навчання, ветерани галузі!
Сердечно вітаю вас із Днем працівників легкої промисловості!
Нашій галузі дісталася нелегка доля, але з такими людьми, які працюють на наших підприємствах, в нашому закладі, за підтримки керівництва, за умови консолідації зусиль ми все здолаємо. 
В цей святковий день особливу шану і повагу висловлюємо всім, чиє життя пов’язане з галуззю. Ми сподіваємось і на молодь, яка вирішила продовжити трудову славу ветеранів і зберегти майбутнє галузі. 
Наразі ми маємо гідні умови для навчання і підготовки здібних кадрів легкої промисловості. 
Спасибі вам всім за підтримку, ділові і партнерські стосунки, сумлінну працю і єдність навколо спільних ідей: керівникам підприємств, службовцям, майстрам і робітникам, учнівській молоді та викладачам.
Зичу здоров’я, здійснення всіх бажань і надій, успіхів у наших справах, щоб кожен день був наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди.
Щиро бажаю радості, достатку в домі, щасливої долі, а впевненість у завтрашньому дні хай завжди наповнює ваші серця!
З повагою та найкращими побажаннями, Анатолій Рибіцький, завідуючий Балтським територіально відокремленим спеціалізованим відділенням Північного Центру професійної освіти.


Останні новини

Top
Шаблон скачали с сайта JooMix.org