Проведено правоосвітній захід на тему «Порядок та підстави надання безоплатної правової допомоги в Україні»

Для учнів  та педагогічного колективу Північного центру професійної освіти 17.09.2019 року головним спеціалістом  відділу «Савранське бюро правової допомоги»  Олегом Кравчуком  проведено правоосвітній захід на тему «Порядок та підстави надання безоплатної правової допомоги в Україні»
На заході були обговорені такі питання:
- що таке безоплатна вторинна правова допомога;
- хто має право на отримання БВПД;
- куди потрібно звертатися задля захисту своїх прав та інше;
- кроки, які необхідно зробити для отримання безоплатної правової допомоги дітьми.
Також  учням було надано інформацію щодо роботи безкоштовної телефонної лінії системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.
Окрему увагу учасників  було звернутоне проблему булінгу та дано визначення поняття булінгу та представлено на розгляд учнів відео ролики в яких розповідається про шкільний булінг шляхом наведення його прикладів.
Також пі дчас заходу було підкреслено типові ознаки, види та прояви булінгу і наведено соціальну структуру булінгу із наданням рекомендацій як себе поводити та куди звертатись в разі прояву насильства в школі, на вулиці чи сім'ї.
Окрему увагу дітей було звернуто на судову практику щодо винесення рішень відносно булінга разом з окресленням кола адміністративної відповідальності  та зазначено, що потерпілими особами від булінгу можуть бути не лише учні, а й педагогічні працівники.
Спеціалістом було наголошено, що всі діти, (особи до 18 років), мають право на безоплатну правову допомогу та вторинну правову допомогу, та в разі необхідності можуть звернутися до відділу  “Савранське бюро правової допомоги”, що знаходиться за адресою: Одеська обл., Савранський р-н., смт Саврань, вул. Соборна, 9, каб.15. Тел.: (04865) 3-31-03.
☎️Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103
#Я_маю_право#Безоплатна_правова_допомога #Савранське_бюро_правової_допопоги #ЯМП #БПД

Останні новини

Top
Шаблон скачали с сайта JooMix.org