День відкритих дверей День відкритих дверей

День відкритих дверей

За сприяння голови Савранської районної державної адміністрації Ярослави Жирун, спільно з Управлінням освіти, молоді та спорту Савранської РДА, фахівцями Савранської районної філії Одеського обласного центру зайнятості та Бюро правової допомоги у Північному центрі професійної освіти було організовано та проведено низку заходів: «Виїзний профорієнтаційний захід для молоді», «День відкритих дверей навчального закладу», «Ярмарок професій» для учнів Савранського району та Північного центру професійної освіти.

Північний центр професійної освіти відкриває двері, вітає дорогих гостей та знайомить з позаурочним життям навчального закладу.
І. Урочисте відкриття заходу.
На заході присутні Жирун Ярослава Борисівна, голова Савранської райдержадміністрації, Цибулько Наталя Дмитрівна, директор Савранської районної філії Одеського обласного центру зайнятості, Олександров Олександр Олександрович, начальник Управління освіти, молоді та спорту Савранської РДА, фахівці Савранської районної філії ООЦЗ та Бюро правової допомоги.

Делегації 8-ми шкіл району вишикувалися на нашому плацу. Ми вітаємо команди смт Саврань, сіл Бакша, Вільшанка, Дубинове, Кам'яне, Полянецьке, Осички, Концеба.

 

 

Останні новини

Top
Шаблон скачали с сайта JooMix.org