Тиждень профорієнтації «Планета Profi»

Північний центр професійної освіти відкриває двері, вітає дорогих гостей та знайомить з позаурочним життям навчального закладу.
ІІ. В рамках проведення тижня профорієнтації «Планета Profi», майстер-класів для молоді з метою популяризації робітничих професій фахівці Савранської районної філії Одеського обласного центру зайнятості та Бюро безоплатної правової допомоги продемонстрували учням послуги своїх служб, в тому числі і можливість проходження психодіагностичного тестування на платформі з профорієнтації та розвитку кар'єри «МОЯ ПРОФЕСІЯ" для учнів Савранського району та Північного центру професійної освіти : консультаційна мережа розміщена за посиланням https://ode.dcz.gov.ua/
Студенти, викладачі та майстри виробничого навчання продемонстрували свої вміння, провели майстер-класи та презентували робітничі професії, за якими навчають у закладі.Учні мали змогу не тільки познайомитися з актуальними професіями на регіональному ринку праці, а й побачити процес навчання в дії.
Після побаченого та почутого кожен учень глибше розуміє важливість правильного вибору професії. Таке спілкування в неформальній обстановці дозволяє надати майбутнім студентам ґрунтовні знання про актуальність саме робітничих професій.
Дякуємо за співпрацю! 

 

 

Останні новини

Top
Шаблон скачали с сайта JooMix.org