Бершадська Тетяна Іванівна, майстер виробничого навчання.
Освіта середня спеціальна. Працює з учнями, що навчаються за професією за професією: "Кухар; пекар".
   
   Мостовий Василь Анатолійович, майстер виробничого навчання
У 2005 році закінчив Харківський індустріально-педагогічний технікум. Педагогічний стаж 17 років. Працює з учнями, що навчаються за професією "Столяр будівельний; тесляр".
   
   Терлецька Ірина Петрівна, майстер виробничого навчання
Освіта середня спеціальна. Педагогічний стаж 13 років. Працює з учнями, які навчаються за професією "Маляр; штукатур".
   
  Березовський Сергій Володимирович, майстер виробничого навчання.
Педагогічний стаж 13 років. Працює з учнями, що навчаються за професією "Електрогазозварник,  контролер зварювальних робіт".
   
   Чиж Микола Антонович, майстер виробничого навчання
У 1977 році закінчив Перший Харківський індустріально-педагогічний технікум. Педагогічний стаж 45 років. Навчає учнів професії "Столяр будівельний; тесляр".
   
  Франчук Антоніна Сергіївна, майстер виробничого навчання.
У 1987 році закінчила Вінницький будівельний технікум. Педагогічний стаж 17 років. Працює з учнями, що навчається за професією "Маляр; штукатур".
   Чустрак Олег Васильович, майстер виробничого навчання.
У 2003 році закінчив Одеський національний політехнічний університет. Навчає учнів за професією "Електрогазозварник,  контролер зварювальних робіт". Викладає предмети "Електротехніка", "Основи енергозбереження".
   
   Цуркан Мирослав Іванович, майстер виробничого навчання.
У 1975 році закінчив Одеський інженерно будівельний інститут. Навчає учнів професії "Маляр; штукатур; лицювальник-плиточник". Викладає премети "Технологія штукатурних робіт", "Технологія малярних робіт", "Лицювальні роботи".
   
   Караульна Ольга Володимирівна, майстер виробничого навчання.
У 1985 році закінчила Одеський технікум  громадського харчування. Навчає учнів за професією "Кухар; пекар".
   
   Мокринчук Михайло  Павлович, майстер виробничого навчання.
У 1981 році закінчив Перший Харківський індустріально-педагогічний технікум. Навчає учнів за професією "Електрогазозварник,  контролер зварювальних робіт".
   
  Ковбасюк Ганна Олегівна, майстер виробничого навчання.
У 2018 році закінчила Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу. Навчає учнів за професією "Кухар; пекар".
   
  Слободянюк Валентин Георгійович, майстер виробничого навчання. Навчає учнів за професією "Столяр будівельний; тесляр".

   

Сліпенька Яна Сергіївна, майстер виробничого навчання. Закінчила Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського. Навчає учнів за професією "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення".

   
Рябецький Тарас Вячеславович, майстер виробничого навчання. Закінчив Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова. Навчає учнів за професією "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення".
   
Брезицька Валентина Никифорівна, майстер виробничого навчання. Закінчила Перший Харківський індустріально – педагогічний технікум. Навчає учнів за професією "Маляр; штукатур; лицювальник-плиточник".
   
Бойко Лідія Михайлівна, майстер виробничого навчання. Закінчила Одеський технікум громадського харчування. Навчає учнів за професією "Кухар; пекар".
   
Кравець Анна Олексіївна, майстер виробничого навчання. Закінчила Європейський університет. Навчає учнів професії "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"

                                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

 Веретицька Валентина Сергіївна, майстер виробничого навчання.
У 1978 році закінчила Одеський вечірній технікум легкої промисловості. Педагогічний стаж 23 роки. Працює з учнями, що навчаються за професією "Кравець; закрійник".
   
    Погоріла Людмила Миколаївна, майстер виробничого навчання.
У 2004 році закінчила Одеський технічний коледж. Педагогічний стаж 17 років. Працює з учнями, що навчаються зп професією "Кравець; закрійник".
   
   Вознюк Анатолій Павлович, майстер виробничого навчання.
Педагогічний стаж 23 роки. Працює з учнями, що навчаються за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів"
   
   Володін Володимир Олександрович, майстер виробничого навчання.
Педагогічний стаж 3 роки. Працює з учнями, що навчаються за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів"
   
  Горщинський Михайло Васильович, майстер виробничого навчання.
Педагогічний стаж 4 роки. Працює з учнями, що навчаються за професією "Електрогазозварник; водій автотранспортних засобів".
   
   Заболотна Антоніна Миколаївна , майстер виробничого навчання.
У 2006 році закінчила Одеський технічний коледж. Педагогічний стаж 2 роки. Працює з учнями, що навчаються зп професією "Кравець; закрійник".
   
  Книшева Олена Іванівна, майстер виробничого навчання.
Закінчила Миколаївський інститут розвитку людини. Педагогічний стаж 28 років. Працює з учнями, що навчаються за професією "Кравець; закрійник".
   
  Коваль Руслан Анатолійович, майстер виробничого навчання.
У 1984 році закінчив Петрівський радгосп-технікум. Педагогічний стаж 7 років. Працює з учнями, що навчаються за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів".
   
  Лисак Михайло Григорович, майстер виробничого навчання.
У 1977 році закінчив Петрівський радгосп-технікум. Педагогічний стаж 9 років. Працює з учнями, що навчаються за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів".
   
   Ніколенко  Петро Петрович, майстер виробничого навчання.
У 1994 році закінчив Харківський індустріально-педагогічний технікум. Педагогічний стаж 34 роки. Працює з учнями, що навчаються за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів".
   
  Приступ Юрій Павлович, майстер виробничого навчання.
Закінчив Вінницький національний аграрний університет. Педагогічний стаж 8 років. Працює з учнями, які навчаються за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устакування; водій атотранспортних засобів".
   
Рудометов Андрій Федорович, майстер виробничого навчання з водіння автомобіля.
   
Теплий Олександр Володимирович, майстер виробничого навчання. Закінчив Одеський державний аграрний університет. Навчає учнів професії "Слюсар з ремонту сільськогосподарських маши та устаткування".

 

  Бойко Тетяна Архипівна, майстер виробничого навчання.
У 1992 році закінчила Полтавський кооперативний інститут. Педагогічний стаж 15 років. Працює з унями, що навчаються за професією "Кухар". Викладає предмет "Технологія приготування їжі".
   
  Федицька Любов Юхимівна, майстер виробничого навчання.
У 1985 році закінчила Одеський інженерно-будівельний інститут. Педагогічний стаж 16 років. Працює з учнями, що навчаються за професією "Маляр, штукатур". Викладає предмети "Технологія опоряджувальних робіт", "Матеріалознавство".
   
  Теплий Олександр Володимирович, майстер виробничого навчання. 
У 2004 році закінчив Одеський державний аграрний університет. Педагогічний стаж 6 років. Працює з учнями, що навчаються за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів". 
   
   Іспанюк Володимир Антонович, майстер виробничого навчання.
У 1991 році закінчив Петрівський радгосп-технікум.   Педагогічний стаж 29 років. Працює з учнями, що навчаються за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів". 
   
   Савчук Володимир Трохимович, майстер виробничого навчання.
У 1991 році закінчив Ладижинський радгосп-технікум. Педагогічний стаж 21 рік.  Працює з учнями, що навчаються за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів". 
   
   Колісник Михайло Іванович, майстер виробничого навчання.
У 1979 році закінчив Кіровоградський сільськогосподарський технікум. Педагогічний стаж 38 років. Працює з учнями, що навчаються за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів". 
   
   Дем'янов Дмитро Миколайович, майстер виробничого навчання.
У 2017 році закінчив Уманський державний педагогічний університет, ім. Павла Тичини. Працює з учнями, що навчаються за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів".       
   
  Рупташ Володимир Васильович, майстер виробничого навчання.
У 1992 році закінчив Харківський індустріально-педагогічний технікум. Педагогічний стаж 26 років.  Працює з учнями, що навчаються за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів". 
   
  Хортюк Анатолій Михайлович, майстер виробничого навчання.
У 1985 році закінчив Ладижинський технікум механізації сільського господарства. Педагогічний стаж 36 років. Працює з учнями, що навчаються за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів". 
   
  Шмондрик Марія Григорівна, майстер виробничого навчання.
У 1978 році закінчила Запорізький кооперативний технікум. Педагогічний стаж 17 років. Працює з учнями, що навчаються за професією "Кухар".
   
  Сауляк Катерина Петрівна, майстер виробничого навчання.
У 1983 році закінчила Вінницький будівельний технікум. Педагогічний стаж 30 років. Працює з учнями, що навчаються за професією "Маляр; штукатур".
   
  Гафина Анатолій Петрович, майстер виробничого навчання водінню автомобіля.
   
Ковтуняк Світлана Василівна, майстер виробничого навчання. Закінчила Одеський кооперативний технікум. Педагогічний стаж 17 років. працює з учнями, що навчаються за професією "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних".
   
Бурмістр Олена Іванівна, майстер виробничого навчання. Закінчила Одеський кооперативний технікум.  Працює з учнями, що навчаються за професією "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних".
   
Федицький Володимир Степанович, майстер виробничого навчання. Закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. Працює з учнями, що навчаються за професією "Маляр; штукутр; лицювальник-плиточник".
   
   Сабяніна Валентина Олександрівна, майстер виробничого навчання. Закінчила Миколаївський будівельний технікум. Працює з учнями, що навчаються за професією "Маляр; штукатур; лицювальник-плиточник".
   
Щербакова Анна Анатоліївна, майстер виробничого навчання. Закігчила вище професійне училище №58 м. Донецьк. Працює з учнями, що навчаються за професією "Кухар".
   
Калініченко Сергій Петрович, майстер виробничого навчання з водіння автомобіля.

 

Останні новини

Top
Шаблон скачали с сайта JooMix.org